Зробити комплімент чоловіку у прозі

Справжні слова від серця, для найрідніших, зібрані в нашій колекції самих красивих компліментів чоловіку до сліз. Даруйте частіше близьким свої почуття.

Коханий, ти даруєш мені любов і щастя, тепло, ласку і надію. Мені дуже пощастило в житті з тобою, ти — справжній чоловік, про який можна тільки мріяти. З тобою я відчуваю себе легко і затишно. Дозволь подарувати тобі найтепліші, найкрасивіші компліменти. Твоя любов мені зігріває серце, тільки при одному твоє ніжному погляді, я таю. Нехай щастить тобі у всьому, завжди, нехай тільки приємні миті відвідують твоє життя. Ти гідний тільки восхищенья. Нехай птах щастя летить за тобою.

Ти по-справжньому красивий і я змогла це побачити!

Більше не їдь так далеко! Мені не по собі без тебе!

Ти такий романтичний, ти завжди мені даруєш тільки позитивні емоції.

У моєму серці більше немає місця! Воно все зайнято тобою!

Як можуть поєднуватися краса і зухвалість, розум і гумор, сила і ніжність, хоробрість і турбота ?! Ти просто фантастичний!

Твоя доброта — бальзам для всіх, хто стикається з нею. Вона викликає у мене почуття гордості за такого чоловіка.

Ніжність — найкращий доказ кохання, ніж найпалкіші клятви (Марлен Дітріх)

Ти справжній чарівник, бо можеш дарувати щастя іншим.

Завдяки свій наполегливої ​​вперто, ти здатний підкорити будь-яку вершину! Ти володієш привабливістю! Я скажу так, ти — найкращий!

Мені доля подарувала просто королівський подарунок — тебе, мій коханий. Кожен день, прожитий з тобою, для мене нагорода. Ти завжди уважний, добрий і найкращий. Ти — моя мрія, мій ідеал. Зустрівши тебе, я зрозуміла, що крім тебе мені ніхто не потрібен. Я так хочу, щоб наше щастя тривало все життя. Милий, я люблю тебе, і не соромлюся в цьому першою зізнатися. Так хочеться притиснутися до твого міцному плечу, і забути про все на світі. Нехай супроводжує тебе завжди успіх, і посміхається щастя.

Дивіться також:  Оригінально зробити комплімент чоловіку до сліз

Як же хороша і безтурботна життя поруч з тобою!

Найгарячіший чоловік!

Компліменти чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку до сліз

Твоя посмішка допомагає забути про всі проблеми.

Я думала, що в музеї все будуть дивитися на стародавні скульптури прекрасних чоловіків, але я помилялася. Тут тільки один прекрасний чоловік, який привертає загальну увагу. Навіть статуї дивляться на тебе.

Життя з тобою наповнена любов’ю, щастям і романтикою, як в казці тисяча і одна ніч.

Ти як довгоочікуваний дощ в спекотний літній день — приємний і охолоджуючий.

Ти будиш в мені стільки яскравих почуттів, що я не знаю, як жити без цієї підзарядки!

Твої руки найтепліші в світі!

Ти — причина моєї безсоння, прискореного биття серця і сліз на очах!

Тільки з тобою у мене з’являються крила за спиною.

З тобою мені так добре і легко, так спокійно і надійно, від твоєї посмішки яскравіше світить сонце, від приємних слів — дзвінкіше співають птахи, перед твоєю впевненістю зникають хмари проблем і тіні сумнівів, ти все можеш, розумієш і вмієш, ти — найкращий , залишайся таким завжди, мій коханий!