Зробити комплімент чоловіку своїми словами, у прозі

Справжні слова від серця, для найрідніших, зібрані в нашій колекції щирих компліментів чоловіку простими словами. Даруйте частіше близьким свої почуття.

У моїй пам’яті назавжди залишаться миті нашої першої зустрічі, першого поцілунку, визнання в любові.

У тебе красиві чоловічі риси обличчя.

Я зустріла тебе, і все відразу змінилося в моєму житті. Ти подарував мені крила щастя. Ти найніжніший, найулюбленіший, бажаний і єдиний. Ти найкращий хлопець на землі. Мені подобається бути з тобою, слухати твій веселий сміх, дивитися в твої красиві очі. Доля зробила королівський подарунок, подарувавши мені тебе. Ти надійний, уважний, і просто гарний хлопець, з яким, як то кажуть, не засумуєш. Я бажаю тобі удачі, міцного здоров’я, і ​​завжди відмінного настрою.

Любов — найсильніше і найголовніше почуття в нашому житті. Заради любові ми здійснюємо самі неймовірні вчинки, а іноді просто творимо чудеса. Я вдячна долі за те, що вона подарувала мені такого прекрасного хлопця, як ти. Ти найкращий на землі. Тільки з тобою я буду щаслива завжди. Я кожен раз чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Я закохалася в тебе, як то кажуть по вуха. Нехай завжди зберігає тебе моя любов, і буде світлою дорога.Я люблю тебе і буду дорожити своєю любов’ю завжди.

Ти найкращий у всьому і цим зачарував мій розум і серце.

Милий мій, ти дивно романтичний! Я люблю наші маленькі пригоди, схожі на подорож в казку.

Який прекрасний светр (сорочка, туфлі, костюм, куртка)! Це так підходить тобі. Вони роблять тебе ще чарівною.

Ти мій ідеал!

Нарешті ти повернувся з цієї неприємної роботи! День без тебе пройшов просто жахливо!

Дивіться також:  Оригінально зробити комплімент чоловіку до сліз