Зробити комплімент чоловіку до сліз, у прозі

Справжні слова від серця, для найрідніших, зібрані в нашій колекції оригінальних компліментів чоловіку у прозі. Даруйте частіше близьким свої почуття.

Коли на вулиці йде дощ або сніг, коли холод огортає все кругом, мені не страшно. Поруч з тобою мені завжди тепло і добре.

О, мій хоробрий лев, мій швидкий орел, мій вільний вітер, іноді — тихий і боязкий, іноді — ураган, насолоджуюся твоєї посмішкою, чоловічою силою, впевненістю, схиляюсяперед мудрістю і почуттям гумору, і жахливо ревную, адже ти — найкращий на всьому білому світі!

Ти з легкістю справляєшся з непосильними завданнями, що вражають здібності.

Ти єдина у світі людина, на чиєму плечі можна затишно заснути

Бути турботливим сином, вірним чоловіком і хорошим батьком може далеко не кожен. Але у тебе це виходить легко і невимушено!

Хочу, щоб мої майбутні діти були за характером (характеристиками, вчинкам) схожі на тебе.

Дорогий, твої ніжні слова і поцілунки чіпають струни мого серця і народжують в ньому прекрасну музику нашої любові.

Мені подобаються твої маленькі знаки уваги, які показують величину твоєї турботи про мене.

Ти завжди такий добрий до мене, це як великий ковток свіжого повітря, коли виринаєш з глибини океану.

зустрівшитебе, я зрозуміла, що таке любов. Ти подарував мені щастя, радість, надію. Ти мій принц на білому коні. Я так найщасливіша дівчина на всій планеті. Твою увагу, твоя посмішка, твої очі просто чарують мене. Ти гідний найкрасивіших компліментів і захоплення. З тобою поруч мені затишно і тепло. Щомиті, проведене з тобою — це просто насолода. Мені іноді здається, що мені сниться найсолодший сон, і я боюся прокинутися. Але, відкривши очі, розумію, що це все дійсність.

З пожадливістю чекаю твого повернення.

Як довго тягнулися ці хвилини очікування твого повернення з роботи!

Дивіться також:  Зробити комплімент чоловіку своїми словами

У тебе точно рідкісний талант! Ти не тільки красивий душею, а й сильний духом.

Неможливо прожити на світі без любові. Немає в світі жодної людини, щоб не спробував цього солодкого почуття. І найголовніше, що кохання не буває однаковою, у кожного вона різна. Мені, здається, що я люблю тебе сильніше за всіх на світі. Ти у мене найкрасивіший, найдобріший, самий лаковий і ніжний. Ти подарував мені крила любові, і від щастя я літаю. Ти для мене завжди прекрасніше всіх, і моя любов зробить тебе найщасливішим. Будь завжди таким уважним, люблячим і чарівним.

А кажуть, що чоловіки не красиві … Вони просто не бачили тебе!

На всьому білому світі ти самий розуміє чоловік.

Ти мій КОТИК: Гарний, Сліпучий, Тлумачний, Цікавий, Класний!

Я таю в твоїх обіймах, як ванільне морозиво.