Зробити комплімент жінці до сліз, у прозі

Справжні слова від серця, для найрідніших, зібрані в нашій колекції самих красивих компліментів жінці українською мовою. Даруйте частіше близьким свої почуття.

Я готовий побудувати тобі палац і приміряти туфельку, з надією що ти повіриш в мою казку!

Любов прикрашає наше життя, робить її повноцінною. Як добре, коли поряд з тобою є кохана людина, заради якого ти живеш. Краще і добріші, ніж моя дівчина, немає нікого в світі. Я просто окрилений від щастя, я весь розчинився в тобі, мій скарб. Ти повністю змінила моє життя в кращу сторону. Тепер усі думки тільки про тебе, моя хороша. Я насолоджуюся твоїм присутністю кожну хвилину. Люблю тебе, і свої почуття обіцяю пронести через все життя. Ти найдорожче, що є в моєму житті.

Любов — найчистіше, найкрасивіше почуття на землі. Кохання творить дива. Я в цьому переконався, коли зустрів тебе, моя улюблена. Ти дівчина, про яку я мріяв все життя, ти моя друга половинка. Ти просто ангел у плоті. Я люблю тебе щиро, ніжно, і хочу все життя бути тільки з тобою. Я все життя буду дякувати долі, за такий королівський подарунок для мене. Ти гідна тільки восхищенья, моя найдобріша, найніжніша і найкраща дівчина у всьому Всесвіті. Нехай тобі щастить завжди в усьому, будь завжди щаслива, моя радість.

Ти змушуєш час одночасно зупинятися і стрімко летіти.

Я готовий відмовитися від самого смачного пирога, просоченого товстим шаром крему, аби ти була поруч.

Ти така гарна! З тебе тільки картини писати!

Твої очі настільки виразні і красиві, що у мене немає сил, відірвати свій погляд від них.

Твоя краса не викликає і вульгарна. Вона мила, ніжна і скромна.

Ти барвистий і яскравий фломастер, оживляють моє життя.

Ти найкрасивіша дівчина з усіх, кого я знаю, ти опромінюєш весь світ світлом.

Дивіться також:  Зробити комплімент жінці своїми словами, у прозі

Твої очі — два синіх озера в горах. Такої краси більш ніде немає!

Про себе говорю як про сам везучий чоловікові, так як мені пощастило зустріти таку чарівну і привабливу жінку. (Рекомендуємо прочитати статтю про жіночої привабливості очима сучасних чоловіків).

Знаю, що ця робота (завдання) було дуже важким для тебе, але мене вразило те, як ти впоралася з ним.

Ти надихаєш мене на добрі вчинки. Ти робиш мене і весь світ краще.

Ти ідеальна у всьому.

У тебе такі красиві очі, що боюся потонути в їх красі.

Кохана, ти — мій пухнастий кошенятко і благородна левиця, ти — ніжна ромашка і колючий троянда, ти — легкий вітерець і стрімкий ураган, ти — мерехтлива зірочка і пекучу сонячний промінь. Люблю тебе таку: постійну і різну, веселу і сумну, чудову і п’янку, і найпрекраснішу на всьому білому світі!

Мені здається, що всі красиві вірші і пісні складені тільки про твою лише красі.

Рахат-лукум мого серця! Твої губи подібні чудовому шербету, а очі — блискучим льодяникам … Твій голос ніжний, як повітряний зефір, а сміх солодкий, як патока. І я не втомлююся дякувати небеса за дві речі: за те, що ти є і за те, що я не діабетик!