Зробити комплімент чоловіку українською мовою, у прозі

Справжні слова від серця, для найрідніших, зібрані в нашій колекції кращих компліментів чоловіку українською. Даруйте частіше близьким свої почуття.

Мені стало набагато легше і впевненіше працюватиметься, це все завдяки вам!

Твоя мудрість і раціональність мене просто підкорила!

Я готова для тебе перевернути весь світ з ніг на голову, аби ти був щасливий!

Мені подобаються твої поцілунки, які для мене як шампанське з шоколадом. Приємно п’янять, залишаючи солодкість на губах.

Твої очі найглибші, мені подобаються вони все більше і більше.

Я знаю, на кого ти схожий! На каву — такий же міцний, пахне і довго не даєш мені заснути)

На тобі будь-який одяг виглядати чудово. У тебе чудова фігура.

Ти такий різнобічний чоловік, у тебе стільки інтересів і в той же час позитивних якостей. Тобою можна захоплюватися!

Я таю в твоїх обіймах, як ванільне морозиво.

Мені подобаються колір твоїх очей. Я просто потопаю в них.

Ти прекрасно виконуєш свою роботу. Справжній майстер. У тебе точно талант. Ти приділяєш увагу кожній деталі, кожної дрібниці. Твої руки і твій розум творять просто диво!

Ти вмієш мене розуміти як ніхто інший.

Коханий, ти самий кращий на планеті. Я так вдячна долі, що вона подарувала мені тебе. Це найкращий подарунок у моєму житті. Я люблю твій приємний голос, твої променисті очі, твій веселий сміх. Мені з тобою цікаво розмовляти на будь-які теми. Ти даруєш мені любов, щастя і надію. Адже ти справжнісінький чоловік, з яким мені так пощастило. Я люблю тебе, і моєї любові немає меж. Я люблю тебе, дихаю тобою і обожнюю тебе, мій єдиний. Я обіцяю, що моя любов зробить тебе найщасливішим на світі.

Неперевершений у всьому!

Раніше життя було цікавим, але якийсь сірої. Після того, як в неї увійшов ти, я зрозуміла, що була позбавлена ​​справжнього щастя, того, що подарував мені ти і продовжуєш дарувати кожен день. Зараз я точно впевнена в тому, що тільки ти — та людина, з яким мені хочеться провести все життя і не розлучатися ніколи

Дивіться також:  Зробити комплімент чоловіку у прозі

Наша зустріч стала нашою щасливою долею, і зараз я хочу зізнатися, що не зможу жити далеко від тебе і твоєї палкої любові. Я чекаю на зустріч, приходь …

Ти — чемпіон і джентльмен, і навіть більше — супермен!

Одна думка про те, що ти скоро повернешся, змушує мене рухатися далі!

Зробити комплімент чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку до сліз

Твій погляд самий запаморочливий в світі, в ньому живуть пустотливі вогники веселощів, свіжість думки і гордість сили, я ніколи не могла встояти, дивлячись тобі в очі. Твої вчинки завжди правильні і турботливі, тому з тобою я відчуваю себе королевою, і знаю, що мені заздрять усі дівчата, адже ти ідеальний!

Ти самий чесний, вірний, добрий, уважний і відважний, з тобою ніколи не пропадеш, коли ти поруч, на душі так спокійно і легко. Ти справжній чоловік!