Побажати доброго вечора

Справжні слова від серця, для найрідніших, зібрані в нашій колекції оригінальних побажань доброго вечора своїми словами, до сліз. Даруйте частіше близьким свої почуття.

Приємний вечірнє повітря нехай заповнить твої думки виключно позитивними спогадами!

Бажаю тобі тільки добрих думок, які запалять в очах іскорки щастя!

Бажаю повного розслаблення після трудового дня під світлом чарівних зірок!

Нехай в цей вечір в твою сторону подувал теплий вітерець!

Нехай твоя посмішка буде сяяти крізь пелену наближає вечора!

Нехай чарівна пісня природи відновить до вечора твої сили після заморочливого дня!

Люблю вечір! Тихий, спокійний! Коли вляжуться денні пристрасті, турботи, проблеми. Згустяться сутінки і все навколо стане трохи загадковим і дуже романтичним. Нехай сьогоднішній вечір стане для тебе незабутнім, особливим, і трохи чарівним, Нехай здійсняться всі твої очікування і мрії. Гарного вечора!

Бажаю вам чудового вечора, вечори млості і пристрасті, торжества ваших почуттів і бажань. Нехай солодкий захід понесе вас в країну забуття, любові і насолоди, де з головою ви поринете в глибини вашого щастя.

Бажаю моєму дорогому людині заслужених лаврів на шматку трудового дня!

Вечір наступає і сонечко йде вже до заходу, принісши довгоочікуваний відпочинок. Бажаю вам добре його провести, урочисто і самозабутньо або статечно і спокійно. У будь-якому випадку, пора б уже цей день відпустити, піддатися спокусам і ні про що не шкодувати!

Улюблений, хочу побажати тобі доброго вечора і чудового відпочинку. Нехай вся суєта активного дня повільно піде, поступаючись місцем розслабленої млості і спокою. Відпочивай, насолоджуйся єднанням з собою і пам’ятай, що я тебе люблю!

Дивіться також:  Оригінально побажати доброго вечора у прозі, своїми словами