Оригінально зробити комплімент дівчині у прозі

Справжні слова від серця, для найрідніших, зібрані в нашій колекції щирих компліментів дівчині українською. Даруйте частіше близьким свої почуття.

Переді мною все, про що я мріяв!

Я мріяв про тебе все своє життя, ти моя прекрасна муза.

У мене завжди завмирає дихання при вигляді тебе.

Ти ніби зійшла зі сторінок гарної казки!

Навіть це свіже сонячний ранок не зрівнятися з твоєю красою!

Моє сонечко, ти найдорожче, що у мене є. Ти даруєш мені тепло, надію і любов. Тільки з тобою я відчуваю себе найщасливішою людиною. Кожен день, проведений з тобою для мене нагорода. Ти гідна тільки восхищенья і найтепліших компліментів. Мені казково пощастило, що доля подарувала тебе. Нехай твоє життя тече, як повна ріка, не знаючи на шляху перешкод, нехай стороною обходять тебе всі печалі і тривоги. Нехай твої милі очі завжди сяють радістю, і не знають, що таке сльози.

Ти чудовий і світла людина з відмінним почуттям гумору і величезним, добрим серцем.

Як тобі вдається бути одночасно такою турботливою, люблячою, самовідданої і енергійною?

Прекрасною принцесою з казки ти увійшла в мою холостяцьке життя. Ти запалила в моєму серці любов, і вона розгорається тепер величезним вогненним багаттям. Я все життя буду вдячний долі за те, що вона подарувала мені тебе, Моя найкрасивіша дівчина на світі. Ти гідна найкрасивіших компліментів і захоплення. Залишайся завжди такою, ніжною, доброю, лагідною. Коли ти поруч, мені так спокійно і затишно. А під час нашої розлуки, я просто не знаходжу собі місця, скучаю і сумую без тебе, і з нетерпінням чекаю зустрічі.Мила, ніжна, добра, ти створена природою на диво. Твоя краса просто обворажівает. Я такий щасливий, що зустрів тебе, і пишаюся, що у мене найкрасивіша дівчина на світі. Тільки з тобою я просто літаю від щастя. Твій ангельський характер, твоя посмішка, твої солодкі уста, просто чарують мене. Ти — сама досконалість, і гідна найвищої похвали, найкращих компліментів. Я знайшов в тобі все, що шукав: душу, чарівність, загадку. Я живу і дихаю тільки для тебе, і обіцяю зробити тебе найщасливішою, адже тільки ти гідна цього.

Дивіться також:  Щиро зробити комплімент дівчині

Ти — людина прекрасного, ти — мир фантазій і талантів, ти — світло усмішки та душевного тепла, ти — раптова радість і натхнення!

Ти така гарна, що я боюся розплакатися від щастя!

Коли бачу тебе моє серце готове вистрибнути. І все через твою красивої посмішки (гарного обличчя).

Твої очі — справжній магніт і я не можу не дивитися в них!

Ти так доглянута і приваблива!

Твої долоні такі милі і дуже ніжні!

Я можу порівняти тебе з загадковою Місяцем і сліпучим Сонцем, зі світлим ангелом і полонить погляд океаном, а й усіх цих слів не буде достатньо, щоб описати твою красу!

Ти, як фантастична книга, захоплива у світ мрій, прекрасних почуттів і щасливого настрою, ти — чудова людина, людина зачаровує посмішки і чарівного погляду.