Коротко подякувати, слова подяки до сліз

Справжні слова від серця, для найрідніших, зібрані в нашій колекції кращих коротких слів подяки українською. Даруйте частіше близьким свої почуття.

Дякую тобі, люба, за підтримку і турботу. За те, що ти поруч — і від цього стає легше на душі і світло в серці. Ти, немов чарівний птах, взяла мене під своє крильце і огорнула своїм теплом.

Спасибі, що маєте добру вдачу, вмієте слухати, розуміти і вникати в ситуацію. За чуйність і прояв зацікавленості до мого життя.

Життя прекрасне завдяки таким людям, як ти. Ти мій кумир і ідеал.

Дякую за терпіння і віру в мене. Я безмежно вдячний за все хороше.

Мій друг, ти допоміг мені більше, ніж думаєш. Я сподіваюся, ти зрозумієш, як сильно вдячний тобі. Ще раз величезне спасибі.

Моє життя стало кращим, після зустрічі з такою чудовою людиною. Дякую за надану допомогу.

Дякую за твоє чуйне ставлення до мене, за просту, дружню підтримку і не призначений для користувача інтерес, за щире співчуття і спроби допомогти, за доброзичливість і правдивість висловлювань.

Спасибі за те, що ти такий чудовий і найкращий в світі.

Я хочу, щоб ти знав, як ціную твою допомогу. Велике спасибі за вчасно простягнутуруку допомоги.

Ти увійшов в моє життя і замінив слово «проблеми» на «щастя».

Дякую за теплоту і увагу, які були спрямовані в мою сторону.

Хочу подякувати тобі за допомогу і підтримку, яку ти зробив (а) мені. Я навіть не можу уявити, що було б, не виявися тебе поруч.

На всьому етапі життя я відчував твою підтримку і допомогу. Велике спасибі за всі твої старання. Вклоняюся в ноги.

Дорогі і найкращі друзі! Щиро дякую вам за вашу підтримку. Ваша допомога безцінна для мене. Бажаю, щоб на вашому шляху зустрічалися тільки щирі і чуйні люди, як і ви.

Дивіться також:  Красиво подякувати, слова подяки своїми словами

Дозвольте подякувати Вам за виявлену в мою адресу увагу! Це дуже приємно і цінно! Теплі, щирі дружні почуття переповнюють мене! Завжди буду шукати нагоди відплатити Вам добром!

Мені не вистачає слів, щоб висловити свою подяку! Дякую тобі за все! Така людина, як ти заслуговує глибокої поваги! Хочу побажати, щоб в житті все виходило з легкістю, а я завжди буду поруч!

Кохана, спасибі від душі! За тепло, за красу, за світло в душі. З тобою поруч тепло і затишно, спокійно і безтурботно. Щасливий, що ти вибрала мене. Безмежно вдячний долі, що поєднала нас.

Цей подарунок є символом моєї щирої вдячності за все те, що зробив для мене хороше.

Дякую за прекрасний подарунок! Це пам’ять і безцінний знак уваги на довгі роки. Ви вгадали мої бажання! Нехай моя щира подяка зробить вас трохи щасливішими! Бажаю гарного настрою!

Я дуже ціную твою допомогу і сприяння в вирішенні проблем.

Слова подяки до сліз

Слова подяки  у прозі

Твоя допомога припала в потрібний час. Ти справжній ангел-хранитель.

Дякую за твою мудрість, знання і досвід, які надали неоціненну підтримку.